پایداری بالا

سرویس‌های ما به دلیل عدم وجود اورسل و تقسیم مناسب منابع دارای پایداری عالی طبق نیاز کاربر می‌باشند.

سرعت بالا

به دلیل استفاده از سخت افزار ها و نرم افزار های جدید سرویس‌ها همواره از سرعت بالایی برخوردار می‌باشند.

پشتیبانی سریع

به تیکت‌های پشتیبانی با سرعت بالایی رسیدگی می‌شود و این بخش به صورت 24 ساعته در دسترس شما می‌باشد.

ویژگی های بیشتر

کانفیگ

کلیه سرور های اختصاصی و یا مجازی ارائه شده توسط میهن وب سرور به صورت مدیریت نشده هستند، یعنی مسئولیت این امر بر عهده کاربر می باشد مگر اینکه در این مورد توافق شده و در این رابطه هزینه مجزا دریافت شود.

بکاپ گیری

در سرویس های هاست ما همواره در حال تهیه بکاپ از دیتای ارزشمند کاربران هستیم. هرچند که مسئولیت تهیه بکاپ در کلیه سرویس ها با خود کاربر می باشد، چرا که تضمینی برای وجود بکاپ یا سالم بودن آن وجود ندارد.

کنترل پنل

همانطور که اطلاع دارید کشور عزیزمان توسط برخی از شرکت ها مورد تحریم قرار گرفته است که یکی از آنها Cpanel می باشد. ما به دلیل جلوگیری از هرگونه مشکلات احتمالی از کنترل پنل قانونی دایرکت ادمین استفاده می کنیم.

اسکریپت ها

کانفیگ هاست ها به صورتی انجام می شود که اکثر اسکریپت های موجود را پشتیبانی کند و مشکلی در نصب و استفاده از آنها وجود نداشته باشد، هرچند که ممکن است برخی توابع به دلایل امنیتی در هاست های اشتراکی غیرفعال شوند.

هاست اختصاصی

اگر به دلایلی نظیر پربازدید بودن سایت و مسدود شدن سایت یا نیاز به امنیت بیشتر و یا نیاز داشتن به کانفیگ و یا توابع خاص نمی توانید از هاست اشتراکی استفاده کنید، سرویس (هاست اختصاصی) ما را می توانید انتخاب نمایید.

نسخه PHP

نسخه پی اچ پی یکی از مهمترین موارد در هاست های اشتراکی می باشد و بروز بودن آن برای حفظ امنیت و سرعت و پایداری سایت ها مهم می باشد. ما همواره از آخرین نسخه تست شده و پایدار پی اچ پی استفاده می کنیم.

اخبار

Jul 22nd تحریم ریسلو - ثبت کننده دامنه های بین المللی

سلام احتمالا طی روزی های اخیر شاهد ایمیل و پست های مرتبط با تحریم و تغییرات سیاست ریسلو (resello.com) بوده‌اید، لازم به ذکر است که نگرانی خاصی در خصوص این موارد وجود ندارد و توصیه میشود برای انتقال ... بیشتر »

Apr 17th قابل توجه همه کاربران، مشکل امنیتی بسیار مهم در سیستم عامل ویندوز

سلام متاسفانه به دلیل انتشار ابزارهای هـک و جاسوسی (اکسپلویت) دزدیده شده از سازمان NSA توسط گروه هـکری Shadow Brokers و در ادامه با سوء استفاده از این ابزارها تعداد زیادی از سرورها و کامپیوترهای ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution