قوانین و شرایط استفاده از خدمات و سرویس‌ها

توجه: در "میهن وب سرور" هیچ نوع و هیچ مقدار مالیات تا به حال دریافت نشده و همچنان نیز دریافت نمی‌شود!

قبل از ثبت نام و شروع به استفاده از خدمات یا سرویس ها لطفا قوانین را به صورت کامل مطالعه نمایید.
 
 
A شرایط قبل از ایجاد حساب کاربری (بسیار مهم)
A1. کاربر موظف است قبل از اقدام به ایجاد حساب کاربری، کلیه شرایط و قوانین درج شده در این صفحه را مطالعه و پذیرش نماید، در صورت عدم توجه به این موضوع مسئولیت هرگونه مشکل و ضرر و زیان و جبران خسارات ناشی از آن، کاملا بر عهده کاربر می‌باشد.
A2. کاربر در زمان ثبت‌نام باید اطلاعات حقیقی خود را وارد نماید در غیر اینصورت ممکن است سرویس(های) درخواستی ایشان فعال نگردد و نیز کاربر تعهد می‌کند در صورت وجود تغییرات در آینده نیز از طریق ناحیه کاربری یا ارسال تیکت جهت به‌روزرسانی اقدام نماید.
A3. در زمان ثبت‌نام ایمیل واقعی و معتبر خود را با دقت وارد نمایید، زیرا لینک تایید به آن ارسال خواهد شد و قبل از تایید ایمیل سفارشات شما قابل فعال سازی نمی‌باشد و نیز تمام اطلاعیه های مهم و دسترسی سرویس‌های خریداری شده به آن آدرس ارسال می‌شوند. همچنین از آدرس ایمیل اصلی خود استفاده نمایید چرا که به دلیل پیشگیری از برخی سوء استفاده‌ها از ایمیل تحت دامنه، بر روی آن از رول‌هایی استفاده می‌کنیم، که این امر معمولا از فوروارد شدن ایمیل‌های ارسالی به آدرس دوم جلوگیری می‌کند و در این حالت متوجه ایمیل‌های ارسالی نخواهید شد و مسئولیت این امر بر عهده خود کاربر می‌باشد.
A4. عزیزانی که دارای سن قانونی نمی‌باشند، بدون اطلاع و موافقت والدین خود مجاز به ایجاد حساب کاربری و واریز پول و سفارش و دریافت سرویس از ما نیستند.
A5. کاربر موظف است پرداخت های خود را تنها از کارت و حساب بانکی خود انجام دهد، مسئولیت هرگونه سوء استفاده از حساب و پول دیگران به منظور پرداخت هزینه فاکتورها با کاربر خاطی می‌باشد و در صورت نیاز به جبران ضرر و زیان، این وظیفه بر عهده خود کاربر می‌باشد.
A6. با توجه به قانون فوق و نیز جلوگیری از مواردی نظیر پول.شویی، شارژ حساب و یا هزینه پرداخت شده برای فاکتور(ها)، در صورتی که نیاز به بازگشت هزینه باشد تنها پس از بررسی و اصالت‌سنجی حساب بانکی پرداخت کننده با اطلاعات کاربر و طی 5 تا 14 روز کاری امکان پذیر است. (البته در مواردی که بیش از یک ماه از زمان واریز توسط شما گذشته باشد به دلیل عدم امکان بررسی و پیگیری آن تراکنش، هزینه(های) واریزی به هیچ عنوان برگشت داده نمی‌شود و تنها می‌توانید برای پرداخت فاکتور و خرید سرویس های جدید استفاده نمایید.)
A7. کاربر حق انتقال، فروش، اجاره یا تخصیص بخش یا همه حساب کاربری خود را به هر نحوی، به شخص (حقیقی یا حقوقی) دیگری ندارد، مگر آنکه قبلا از طریق ارسال تیکت به مدیریت میهن‌وب‌سرور اعلام کرده و در پایان پاسخ مثبت دریافت نماید.
A8. کلیه مسئولیت هرگونه سوء استفاده تحت حساب کاربری شما و یا از سرویس‌هایی که نزد ما دارید با شخص شما می‌باشد و همواره توصیه می‌شود به هیچ عنوان از رمزهای ساده و یکسان استفاده ننمایید و نیز در فاصله‌های زمانی یک یا دو ماهه، جهت جلوگیری از دسترسی های غیرمجاز و حفظ امنیت، یکبار رمز خود را تغییر دهید.
استفاده از رمز یکسان بین حتی دو سایت نیز اگر مدیران یکی از آنها فرد متعهد و مسئولیت پذیری نباشد، می‌تواند شما را با مشکلات جدی مواجه سازد.
A9. در زمان ثبت نام حتما باید با آی پی اصلی خود (ایرانی) اقدام به ثبت نام کنید، در صورت استفاده از (پرا.کسی) یا هر نوع تغییر دهنده آی‌پی، به سفارشات شما رسیدگی نخواهند شد.
A10. کاربر موظف است کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین کشور و خود دیتاسنتری که از آن سرویس دارد را به صورت کامل رعایت و عمل کند، حتی اگر آن قوانین یا نکته‌ها در هیچ قسمتی از سایت میهن‌وب‌سرور درج نشده باشند.
A11. در صورت قرار گرفتن هرگونه متن و یا تصویر یا ویدیو و یا فایل غیر.مجاز به صورت خواسته یا ناخواسته بر روی هر کدام از سرویس های ارائه شده توسط میهن‌وب‌سرور، مسئولیت جبران کلیه خسارات احتمالی ناشی از مسدود شدن یک سرور یا کل پنل سرورها و از بین رفتن اعتبار و مشتری‌ها در ظرف مدت دو روز، برعهده کاربر خاطی می‌باشد و حق هرگونه اقدام قانونی و پیگیری در این ضمینه نیز برای میهن‌وب‌سرور در هر زمان محفوظ می‌باشد.
A12. در زمان بروز هر نوع مشکل کاربر موظف است قبل از ارسال تیکت، بخش اخبار سایت را بررسی نمایید تا در صورتی که مشکل عمومی رخ داده و در بخش اخبار درج شده باشد، وقت و تمرکز کامل تیم پشتیبانی را جهت رفع مشکل در اختیار داشته باشیم.
A13. کاربر می‌پذیرد که میهن‌وب‌سرور در هر زمان مجاز است قیمت سرویس‌های خود را تغییر دهد (افزایش یا کاهش) و یا به کل سرویس دهی خود را ضمن انتقال یا تسویه حساب هزینه روزهای باقی مانده از سرویس‌های فعال متوقف نماید.
A14. در استفاده از سرویس(های) میهن‌وب‌سرور، هرگونه اقدام به نفوذ یا سوء استفاده یا اقدام به ایجاد اختلال در سرویس‌های اختصاصی و یا اشتراکی میهن‌وب‌سرور یا دیگر سرویس دهنده‌ها مجاز نمی‌باشد و در صورت مشاهده پیگیری و اقدام قانونی خواهد شد.

B شرایط سفارش
B1. پس از ثبت و تحویل سفارش امکان تعویض سرویس و یا ارتقاء آن فقط در صورت امکان پذیر بودن و عدم احتمال بروز تداخل و در نهایت تنها با تایید مدیریت میهن‌وب‌سرور، قابل انجام است.
B2. مالک قانونی سرویس ها، شخص حقیقی یا حقوقی که در قسمت کاربری میهن‌وب‌سرور ثبت نام کرده است می‌باشد و کل سرویس‌ها تحت حساب کاربری آن فرد ثبت و نگهداری می‌شوند، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی و یا مشکوک شدن به (هک و دزدیده شدن اکانت میبایست مالک حساب کاربری، اسکن رنگی کارت ملی خود هماهنگ با نام وارد شده در آن حساب کاربری ارائه نماید. (کاربر می‌تواند بر روی اسکن کارت مربوطه عبارت "فاقد اعتبار" را جهت عدم امکان سوء استفاده درج نمایید.)
B3. برخی از سرویس‌ها به علت تهیه شدن به صورت ماهانه و غیر قابل استفاده بودن برای دیگران، در همان لحظه تاریخ انقضاء در صورتی که کاربر به موقع اقدام به تمدید نکرده باشد به طور کامل حذف خواهند شد و شخص کاربر مسئول هر گونه ضرر و زیان احتمالی به خود می‌باشد. (توصیه می‌شود چند روز قبل از تاریخ انقضای سرویس خود نسبت به تمدید آن اقدام نمایید.)
B4. برای سرورهای اختصاصی باید حداقل 4 روز قبل از تاریخ انقضای سرویس اقدام به تمدید نمایید، در غیر اینصورت در صورت بروز هرگونه مشکلات ارزی یا بانکی یا تعطیلات و ... مسئولیت هر نوع مشکل بوجود آمده بر عهده خود کاربر می‌باشد.
B5. در مورد سرورهای اختصاصی در صورتی که نیاز به تمدید سرور مربوطه ندارید، باید حداقل 5 روز قبل از تاریخ سر رسید از طریق ارسال تیکت اعلام کنید که سرور x را نیاز ندارید و نمی‌خواهید تمدید نمایید تا در جهت کنسل کردن و پیشگیری از ایجاد فاکتور دیتاسنتر اقدام شود.
B6. برای پرداخت هزینه سرویس‌ها درگاه پرداخت آنلاین برای شما عزیزان فعال شده و در دسترس است ولی طبق صلاح دید و جهت جلوگیری از برخی اختلالات، میهن‌وب‌سرور در هر زمان حق دارد بدون اعلام قبلی درگاه(ها) را غیرفعال نمایید. که در این صورت کاربر موظف است از طریق حساب درج شده در لینک شماره حساب مبلغ دقیق فاکتور خود را واریز و از طریق ارسال تیکت اطلاع دهد. جهت واریز پول نیز می‌توانید از داخل شعب بانک مربوطه و یا به صورت کارت به کارت از خودپرداز و یا از طریق همراه بانک یا اینترنت بانک به سادگی انجام دهید.
B7. در موارد امکان پذیر که کاربر درخواست سرویس تست قبل از پرداخت می‌نماید به جهت جلوگیری از برخی مشکلات در صورت نیاز طبق درخواست میهن‌وب‌سرور، کاربر موظف است عمل اعتماد سازی مورد نیاز که نحوه انجام آن طی تیکت ارسال می‌شود را تکمیل نماید.
 
C تعهدات و وظایف خود کاربران
C1. معمولا اکثر ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب، از اطلاعات کاربرانشان بکاپ (پشتیبان) تهیه و نگهداری می‌کنند، ولی توجه داشته باشید که هیچگاه نمی‌توان از سالم بودن یا اصلا وجود بکاپ کامل اطمینان داشت. چون معمولا بکاپ‌های روزانه بر روی هارد خود سرور قرار می‌گیرند و بکاپ‌های هفتگی یا ماهانه روی سرور مجزا (حال یا در دیتاسنتری دیگر و یا در همان دیتاسنتر)، بنابراین در صورتی که برای مثال هارد سرور خراب شود کل بکاپ‌ها و اطلاعات سایت‌ها نیز از بین خواهد رفت. این مورد برای هارد سرور مجزا نیز ممکن است رخ دهد و نیز ممکن است بکاپ‌های ایجاد شده بنا به دلایلی که بارها در اینترنت مطرح شده، سالم یا قابل استفاده نباشند. یا ممکن است به یکباره از سمت دیتا سنتر تحریم اعمال شود و کل سرورها همراه با کل بکاپ‌ها مسدود یا حذف شوند. و یا ممکن است بنده به هر دلیلی فوت شوم چون زمان مرگ هیچ فردی مشخص نمی‌باشد و دسترسی به کل اطلاعات برای بنده و شما قطع شود. لذا توصیه می‌شود اگر اطلاعات شما با ارزش می‌باشد خودتان نیز به صورت منظم از فایل‌ها و دیتابیس‌‌های خود بکاپ تهیه و در فضایی غیر از سرویس‌های میهن‌وب‌سرور با دقت نگهداری نمایید چرا که زمانی که صرف ایجاد نگهداری و ایجاد و افزایش رتبه سایت خود کرده اید بسیار بسیار ارزشمند است، خواهش می‌کنم به زمان خود ارزش قائل شوید.
C2. همواره دقت داشته باشید که برای سرویس های (میزبانی فایل یعنی هاست دانلود و فضای بکاب، سرور مجازی، سرور اختصاصی و...) در میهن‌وب‌سرور هیچ‌گونه بکاپی تهیه نمی‌شود و در صورت بروز هرگونه مشکل و از بین رفتن اطلاعات و دیتای سرویس‌ها، کلیه مسئولیت و ضرر و زیان ناشی از آن بر عهده خود کاربر می‌باشد. (البته این شرایط در اکثر شرکت‌های مشابه در جهان نیز به همین قرار است.)
C3. در صورتی که کاربری تمایل به ارائه سرویس‌های میهن‌وب‌سرور به افراد ثالث دارد، می‌تواند با مسئولیت خود این کار را انجام دهد البته همواره کاربر ابتدایی پاسخگو و مسئول هرگونه سوء استفاده احتمالی یا ضرر و زیان افراد ثالث می‌باشد. لذا توصیه ما این است که جهت کسب درآمد از بخش (بازاریابی) سایت استفاده نمایید.
C4. کلیه کاربران متعهد می‌شوند تا به هنگام نیاز به تغییر سرور، ارتقاء نرم افزار و یا سخت افزار، انجام به‌روزرسانی، تغییرات DNS و یا آی‌پی، با صبر و حوصله با میهن‌وب‌سرور همکاری های لازم را داشته باشند. میهن‌وب‌سرور نیز در چنین مواقعی تا حد امکان یک یا چند روز قبل از طریق بخش اخبار سایت و یا ایمیل و یا کانال تلگرام به کاربران گرامی اطلاع رسانی خواهد کرد.
C5. در صورت وجود هرگونه مغایرت در سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس درخواست شده، خریدار موظف است مراتب را فورا با ارسال تیکت به پشتیبانی میهن‌وب‌سرور اطلاع دهد.
C6. کلیه خدمات و سرویس‌هایی که توسط میهن‌وب‌سرور ارائه می‌شوند کاملا نقدی و به‌روز هستند و کاربر موظف است قبل از تاریخ انقضای سرویس هزینه تمدید آنرا پرداخت نماید، در غیر اینصورت حق حذف بلافاصله سرویس مربوطه برای میهن‌وب‌سرور محفوظ است و در اینصورت کاربر حق اعتراض بعدی نخواهد داشت. همچنین در صورتی که سرویس مربوطه به جای حذف، مسدود شده و طی پرداخت هزینه تمدید، سرویس مربوطه مجدد فعال شود تاریخ سرویس یا فاکتورها تغییری نخواهد داشت و تنها تاریخ اولیه مورد قبول و معتبر است.
C7. میهن‌وب‌سرور در مقابل هرگونه لایسنس تهیه شده مسئولیتی ندارد و خود کاربر موظف به نصب و استفاده و مطالعه و رعایت قوانین ارائه دهنده رسمی آن می‌باشد و در مقابل تحریم‌های احتمالی نیز میهن‌وب‌سرور هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد.
C8. کاربر تعهد می‌کند که در صورت از دسترس خارج شدن سرویس(های) خود ابتدا بخش اخبار را بررسی نمایید و در صورتی که پیامی مرتبط با آن مشکل وجود نداشته باشد اقدام به ارسال درخواست کند و در صورتی که اعلام شود که مشکل به دلایلی چون قطعی شبکه دیتاسنتر، حملات DDOS، خرابی سرور، هک شدن سرور، خراب شدن هارد، تحریم، بسته شدن پنل یا سرورها ارتباط داشته باشد، به جای ارسال درخواست های اضافی منتظر پاسخ ما و پیگیر اطلاعیه‌ها باشد. چرا که این مشکلات در هاستینگ عادی است و برای هر مجموعه‌ای میتواند اتفاق بیفتد.
C9. از آنجایی که استفاده از نرم افزارها و پلاگین‌ها و اسکریپت‌های قدیمی باعث پایین آمدن امنیت سرور می‌شوند، لذا کاربر تعهد می‌کند که همواره تمام بروز رسانی‌های مورد نیاز اسکریپت‌های مورد استفاده خود را انجام دهد و در این رابطه مسئول است.
C10. از آنجایی که اکثر نرم افزارها و سیستم عامل‌های مورد استفاده هاستینگ، دارای تاریخ مرگ هستند و پس از آن در جهت حفظ امنیت و افزایش کیفیت و بازدهی باید به نسخه جدید ارتقاء داده شوند، لذا کاربر تعهد می‌کند که همکاری مورد نظر را در این رابطه داشته باشد.
C11. کاربر متعهد می‌شود در صورتی که سایت ایشان با حملاتی نظیر DDOS روبرو باشد قبل از تهیه سرویس و انتقال بر روی سرویس‌های میهن‌وب‌سرور از طریق تیکت اعلام و راهنمایی بخواهد، در غیر اینصورت سرویس حذف یا مسدود شده و هزینه‌ای برگشت داده نخواهد شد.
C12. کاربر تنها در زمان فعال بودن سرویس خود مجاز به اقدام به تهیه بکاپ از اطلاعات و دیتای خود می‌باشد، و در برخی هاست‌های اشتراکی که بکاپ گیری اتوماتیک ممکن است غیرفعال باشد کاربر می‌تواند در زمان فعال بودن سرویس خود از طریق ارسال تیکت درخواست بکاپ نمایید، لذا پس از مسدود یا منقضی شدن سرویس، کاربر هیچ حقی در مورد درخواست بکاپ یا درخواست دسترسی به جهت تهیه بکاپ نخواهد داشت و در صورت وجود امکان تهیه بکاپ این امر تنها با پرداخت مبلغ درخواستی میهن‌وب‌سرور قابل انجام خواهد بود.
C13. در صورتی که تمایل دارید از یک سایت یا شرکت دیگر فضایی را جهت نگهداری بکاپ(ها) تهیه نمایید باید در انتخاب ارائه دهنده مسئول و متعهد بسیار حساس باشید و دقت کنید، چرا که در غیر اینصورت از طریق اطلاعات ذخیره شده بر روی آن فضا، سایت‌های شما می‌تواند مورد سوء استفاده و دسترسی غیرمجاز و یا انواع خرابکاری و... قرار گیرد.
C14. به دلیل حساسیت بالا و نیاز رسیدگی سریع به برخی موارد در امر میزبانی و فعالیت در شبکه جهانی اینترنت، کاربر متعهد می‌شود که به تیکت‌ها و پیامک‌های میهن‌وب‌سرور در صورت نیاز در زمان کوتاهی پاسخ ارسال نماید، در غیر اینصورت میهن‌وب‌سرور اختیار خواهد داشت تا طبق صلاح دید تصمیم گیری نمایید.
C15. کلیه مسئولیت‌های فا‌یل(های) هاست شده و یا متون و نرم افزارها یا محصولات فروشگاهی و اطلاعات و تصاویر و... منتشر شده بر روی (یا از طریق) سرویس‌های هر کاربر، مستقیماً با شخص دارنده سرویس می‌باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل ایشان باید پاسخگو باشد.
 
D تعاریف برخی واژه‌ها و کلمات
D1. دامین میهن‌وب‌سرور: mihanwebserver.com
D2. ناحیه کاربری میهن‌وب‌سرور: mihanwebserver.com/user/clientarea.php
D3. انجمن میهن‌وب‌سرور: mihanwebserver.com/forum
D4. سرویس: کلیه خدمات ثبتی، نرم افزاری، سخت افزاری، فیزیکی، مجازی، فنی و ارتباطی قابل ارائه توسط میهن‌وب‌سرور.
D5. کاربر: سرویس گیرنده، شخصی که از خدمات و سرویس‌های میهن‌وب‌سرور استفاده می‌نماید.
D6. میهن‌وب‌سرور: سرویس‌دهنده
D7. مالیات (VAT) : هیچ نوع و هیچ مقدار مالیات از مشتریان گرامی در هیچکدام از سرویس‌ها تا به حال دریافت نشده و همچنان نیز دریافت نمی‌شود.

E تعهدات میهن‌وب‌سرور
E1. میهن‌وب‌سرور تعهد می‌نماید که نسبت به مشخصات درج شده در سبد خرید سایت، سرویس‌ها را به کاربران ارائه نماید و در صورت بروز مشکل در صورتی که مشکل از طرف میهن‌وب‌سرور باشد موضوع را سریعا پیگیری و در صورت عدم امکان رفع مشکل، هزینه پرداختی مشترک را حداکثر طی 6 روز کاری به وی بازگرداند.
E2. میهن‌وب‌سرور تعهد می‌کند که اطلاعات کاربران را در اختیار افراد متفرقه قرار ندهد، مگر در صورت درخواست قضایی. هرچند که میهن‌وب‌سرور مسئولیتی در مقابل هک شدن و به سرقت رفتن ناخواسته اطلاعات نمی‌پذیرد.
E3. میهن‌وب‌سرور همواره در تلاش خواهد بود تا پشتیبانی مناسب و سرویس‌های با کیفیت برای کاربران خود ارائه نماید.
E4. از این نظر که امکان بروز قطعی در شبکه یا سرویس‌های هر شرکتی وجود دارد، در میهن‌وب‌سرور نیز این امر پیش بینی شده و در صورت وجود قطعی و یا مشکل از سمت میهن‌وب‌سرور، می‌توانید با ارسال تیکت با عنوان SLA و شرح مشکل و مشخص کردن سرویس(ها) به میزان زمان قطعی پیش آمده به اعتبار سرویس خود اضافه کنید. ملاک تایید وجود و میزان قطعی، سیستم‌های مانیتورینگ میهن‌وب‌سرور خواهد بود و نیز این طرح تنها سرویس‌های (هاست میزبانی و هاست دانلود و سرور مجازی) را شامل می‌شود.

F سلب مسئولیت
F1. میهن‌وب‌سرور، هیچ مسئولیتی در مقابل تحریم‌های داخلی و خارجی، جنگ، مرگ، بلایای طبیعی، هرنوع اشکالات و اختلالات در شبکه جهانی و یا کشوری، آشوب‌های اجتماعی، محدودیت‌ها و اعتصاب و ... را ندارد و نخواهد داشت، ولی بدون شک در صورت امکان حداکثر تلاش خود را جهت رفع هرگونه مشکل احتمالی خواهد نمود و بروز هر یک از موارد فوق موجب تخطی کاربران از شرایط و قوانین سرویس‌ها نخواهد شد.
F2. سرویس‌های میهن‌وب‌سرور به همان شکلی هستند که ارائه می‌شوند و ما همیشه سعی در بالا و بالاتر بردن کیفیت سرویس‌ها داریم اما هیچ‌گونه ضمانتی در مورد قطعی، بی عیب بودن و امنیت سرورها و سرویس‌ها ارائه نمی‌کنیم.
F3. تمامی ضمانت نامه‌ های کتبی و یا شفاهی که توسط پرسنل، نمایندگان و ... ارائه شوند هیچ‌گونه اعتباری ندارند و میهن‌وب‌سرور هیچ‌گونه خسارتی برای عملکرد سرویس‌های خود به هر نحو نمی‌پردازد.
F4. میهن‌وب‌سرور هیچ مسئولیتی در مورد ایجاد و ارائه سرویس با امنیت 100% ندارد و هیچ تضمینی در این رابطه به هیچ فردی ارائه نمی‌شود.
F5. در میهن‌وب‌سرور به دلیل حفظ نظم و حقوق تمام کاربران، هرگونه پشتیبانی و پاسخگویی تنها از طریق ارسال تیکت امکان پذیر است و به صورت تلفنی پشتیبانی ارائه نمی‌شود ولی تیکت‌ها معمولا در همان روز و یا لحظه ای پاسخ داده می‌شوند.
F6. میهن‌وب‌سرور تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن جزئی یا کلی اطلاعت نخواهد بود و همواره در تمامی سرویس‌ها مسئولیت اصلی بکاپ گیری از دیتابیس‌ها و فایل‌ها بر عهده خود کاربر می‌باشد.
F7. میهن‌وب‌سرور هیچ مسئولیتی در مقابل کیفیت و سرعت خدمات اینترنتی ارائه شده توسط ISP های مختلف و یا عدم امکان دسترسی به سرویس(ها) از طریق آنها را ندارد.
 
G پشتیبانی
G1. همانطور که بالاتر نیز اشاره شد، پشتیبانی برای همه عزیزان فقط به صورت ارسال تیکت خواهد بود تا همه از پشتیبانی کامل و یکسانی برخوردار شوند، پس لطفا از برقراری تماس جهت پیگیری تیکت یا دریافت پشتیبانی پرهیز نمایید، همچنین اگر شماره‌ای جهت ارسال پیامک برای اعلام قطعی در سرویس خود برای مواقع خارج از ساعات اداری ارائه شده باشد، نباید بی دلیل استفاده نمایید، در غیر این صورت شماره مورد نظر مسدود خواهد شد.
G2. در زمان بروز مشکل در سرویس‌های عمومی معمولا تیم فنی از طریق آگاه ساز سیستم مطلع شده و در جهت رفع مشکل اقدام می‌شود، شما با برقراری تماس یا ارسال تیکت تنها روند کار را طولانی خواهید کرد.
G3. هیچ کاربری حق توهین به پرسنل یا مدیریت میهن‌وب‌سرور را ندارد و در صورت مشاهده، به صورت موقت و یا دائم ارائه هر نوع خدمات پشتیبانی به ایشان قطع خواهد شد، حتی اگر سرویس یا لایسنس دائمی نزد ما داشته باشد.
 
H منابع سرور و سرویس
H1. در هاست اشتراکی هر سایتی که بیش از حد معمول از منابع سخت افزاری سرور استفاده کند، بسته به میزان مصرف 2 راه حل به وی پیشنهاد خواهد شد: (راه اول: ارتقاء به سرور مجازی و یا اختصاصی) (راه دوم در صورت امکان: کاهش میزان مصرف طی 2 ساعت) چنانچه سایتی یکی از این دو مورد را انجام ندهد، حق مسدود سازی سایت مذکور برای میهن‌وب‌سرور محفوظ است.
H2. کاربر به هیچ عنوان حق استفاده از هاست میزبانی وب به عنوان هاست دانلود را ندارد و در صورت مشاهده سرویس مربوطه مسدود یا کاملا حذف خواهد شد.
H3. در سرورهای مجازی نیز کاربر به نسبت مبلغ پرداختی و پلن خریداری شده حق استفاده از منابع اشتراکی (Ram, CPU, HDD I/O, Bandwidth, Traffic) را دارد و در صورت مصرف بیش از حد باید به پلن بالاتر در صورت امکان و یا سرویس اختصاصی انتقال یابد.
H4. در کلیه سرورهای مجازی هسته های پردازنده ارائه شده اشتراکی می باشند و در صورتی که یک کاربر به صورت مداوم مصرف بالا داشته باشد میهن‌وب‌سرور مجاز است تا به میزان مورد نیاز فرکانس سرویس کاربر را محدود نمایید.
 
I سرویس‌ها
I1. در میهن‌وب‌سرور برای اکثر سرویس ها، ضمانت بازگشت وجه در نظر گرفته شده است، لطفا در زمان خرید به توضیحات و شرایط درج شده در صفحه سرویس توجه نمایید
البته مواردی مانند: ثبت دامنه، خرید آی‌پی اضافی و نصب سایت ساز یا اسکریپت های دیگر، و سرور اختصاصی و لایسنس‌ها به هیچ عنوان شامل ضمانت بازگشت وجه نیستند! در کل برای دامنه و تمام سرویس‌هایی که از طرف شرکت مرجع ارائه دهنده سرویس، ضمانت بازگشت وجه وجود ندارد، میهن‌وب‌سرور نیز امکان بازگردانی وجه برای آن سرویس‌ها را نخواهد داشت.
I2. ارسال هرگونه خبر نامه و ایمیل‌های تبلیغاتی و یا فایل‌های مخرب در سرورهای میهن‌وب‌سرور به شدت ممنوع می‌باشد، در صورت مشاهده ارسال‌های مشابه، سرویس سریعا مسدود خواهد شد. همچنین برخی از ماژول‌ها نیز به صورت اتوماتیک و بدون اطلاع کاربر اقدام به ارسال ایمیل اسپم می‌کنند که در صورت درخواست میهن‌وب‎سرور در هر زمان، کاربر موظف به حذف پلاگین مربوطه می‌باشد.
I3. در مورد سرویس‌ها و خدمات رایگان، میهن‌وب‌سرور در تصمیم به عدم ارائه یا عدم ادامه یا حذف جزئی و یا کلی و یا اعمال هرگونه تغییرات در هر زمان اختیار تام دارد.
I4. میهن‌وب‌سرور مسئولیتی در مقابل مسدود شدن دامنه یا آی‌پی سرور نزد شرکت‌های ثالث نظیر ESET و... ندارد. البته در صورت امکان بررسی و تلاش در جهت رفع اختلال بوجود آمده خواهد کرد.
I5. به دلایلی ممکن است درخواست شود تا جهت ورود به پنل هاست یا سرویس خود تنها از زیردامنه اعلامی میهن‌وب‌سرور استفاده نمایید، در این حالت کاربر موظف است که همکاری مورد نیاز را داشته باشد.
I6. در صورتی که از ساماندهی و یا نهادهای مشابه دستوری مبنی بر مسدود سازی سرویس کاربری دریافت شود، میهن‌وب‌سرور به سرعت سرویس مربوطه را مسدود خواهد نموند و کاربر حق اعتراض در این رابطه نخواهد داشت.
I7. لیست برخی از فعالیت‌ها و اسکریپت‌هایی که استفاده از آنها در سرویس‌های اشتراکی ممنوع می‌باشد:
* اسکریپت‌های ارسال ایمیل گروهی
* اسکریپت‌های وبلاگدهی
* اسکریپت‌های جامعه مجازی
* اسکریپت‌های چت روم و (IRC , Bot , chat)
* ارسال هرزنامه یا فایل مخرب
* استفاده از نرم افزارهای غیر قانونی که باعث دریافت ابیوز یا شکایت شود
* نصب و راه اندازی برنامه‌های هک و تورنت
* راه اندازی سایت‌های وارز
* هرگونه سوء استفاده از سرویس(ها)، جهت حمله یا ایجاد اختلال در سرویس‌های داخل و یا به سرویس‌ها و سرورهای دیگران.
 
J ثبت دامنه
J1. کاربر موظف به مطالعه دقیق و رعایت کامل آخرین نسخه قوانین ثبت کننده بین المللی و ملی می‌باشد و کلیه مسئولیت این امر فقط بر عهده کاربر می‌باشد.
J2. تکمیل فرایند انتقال دامنه از یک ثبت کننده دامنه، به ثبت کننده دامنه دیگر ممکن است بین پنج تا ده روز کاری و یا بیشتر، زمان نیاز داشته باشد.
J3. در برخی موارد ممکن است دامنه‌ها به صورت آنی ثبت نشوند و نیاز باشد که به صورت دستی بررسی و ثبت و تکمیل شوند، لذا جهت پیشگیری از سوء استفاده‌های احتمالی توصیه می‌شود تا ثبت کامل دامنه مربوطه، در سایت‌ها و فضاهای عمومی نام آن دامین(ها) را اعلام نفرمایید.
J4. دامنه‌های ملی تنها به نام خود خریدار ثبت می‌شوند برای این منظور ابتدا باید کاربر با مشخصات واقعی خود در سایت nic.ir ثبت نام کند و سپس با استفاده از شناسه ایجاد شده جهت ثبت یا تمدید دامین سفارش خود را ارسال نماید.
J5. جهت ثبت دامنه ملی ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در سایت (nic.ir) شوید و در قسمت (مدیریت رابطه‌های مجاز) برای هر چهار مورد گزینه (همه) را انتخاب و روی دکمه (اعمال) کلیک نمایید، تا بتوانیم دامنه مورد نظر را به نام شما ثبت کنیم. (توجه داشته باشید که قبل از انجام این موارد اقدام ثبت سفارش ثبت‌دامین نزد ما نفرمایید.)
J6. جهت تمدید دامنه‌های ملی باید ابتدا وارد سایت nic.ir شوید و بعد بر روی دامنه مورد نظر کلیک کنید و بعد روی (تغییر رابط‌ها) کلیک کنید و برای (رابط مالی) گزینه [شناسه کاربری دیگر] را انتخاب و شناسه fa482-irnic را در فیلد مقابلش تایپ کرده و بر روی دکمه (اعمال) در پایین کلیک کنید. سپس می توانید اقدام به تمدید آن دامنه توسط ما نمایید. (توجه داشته باشید که قبل از انجام موارد فوق اقدام ثبت سفارش تمدید نزد ما نفرمایید.)
J7. معمولا در اولین اقدام به ثبت دامنه ملی، از طرف سایت nic.ir از شما درخواست می‌شود تا تعهد نامه مربوطه را امضا و به همراه اسکن کارت ملی ارسال کنید تا دامین‌(های) شما تایید و ثبت نهایی گردد، لذا قبل از ثبت سفارش به این مورد توجه داشته باشید.
J8. طبق قوانین ثبت کننده دامین خارجی، پس از اقدام به ثبت دامین، یک لینک قبول قوانین و تایید مشخصات برای شما ارسال می‌شود که جهت تکمیل فرایند ثبت باید آن لینک را باز کرده و درخواست را بررسی و تایید (Aprove) نمایید.
J9. از آنجایی که دامنه های ملی و بین المللی با مشخصات و مالکیت و در پنل خود مشتری/کاربر ثبت می‌شوند، لذا کلیه مسئولیت نگهداری از دامنه نیز بر عهده خود کاربر می‌باشد.
J10. مسئولیت انتخاب دقیق نام دامنه با کاربر می‌باشد و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه وجود ندارد، در زمان تایپ حروف کاملا دقت نمایید.
J11. برای تمدید دامنه کاربر موظف است تا حداقل 7 روز قبل از فرا رسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به واریز مبلغ و اعلام تمدید دامنه اقدام نماید در غیر این صورت هر نوع مشکل پیش آمده تنها متوجه خود کاربر می‌باشد.
J12. جهت انتقال و ثبت اتوماتیک دامنه‌های بین المللی اطلاعات ثبت نامی شما باید به صورت لاتین وارد شده باشد، در غیر اینصورت عمل ثبت یا انتقال انجام نخواهد شد و باید از طریق تیکت جهت انجام به صورت دستی پیگیری نمایید.
J13. برای جلوگیری از بروز اختلال و تاخیر و یا عدم اعمال تغییرات، در صورت نیاز به تغییر NameServer های دامنه همیشه به صورت مستقیم از طریق پنل اصلی دامنه مربوطه تغییرات مورد نیاز خود را اعمال کنید.
J14. کاربر موظف است پس از ثبت/انتقال/تمدید هر دامنه وضعیت آنرا در پنل اصلی دامنه و یا از طریق مشاهده WHOIS دامنه بررسی نماید و در صورت وجود مشکل سریعا از طریق تیکت اطلاع دهد، چون در مواردی ممکن است سیستم API به درستی عمل نکند و وضعیت نمایشی موجود در سیستم کاربری قابل استناد نمی‌باشد.
J15. کاربر موظف است پس از ثبت/انتقال/تمدید هر دامنه وضعیت آنرا در پنل اصلی دامنه بررسی نماید و در صورت وجود تفاوت در تاریخ انقضای ثبت شده، اعلام نماید تا در سیستم نیز ویرایش و تصحیح گردد تا اطلاع رسانی‌های زمان تمدید دامنه در زمان صحیح ارسال شوند.
 
K سرور مجازی و اختصاص
K1. از سرورهای اختصاصی و مجازی هیچ‌گونه بکاپی توسط میهن‌وب‌سرور تهیه نمی‌شود و مسئولیت کامل مدیریت و نگهداری و حفظ امنیت این سرویس‌ها بر عهده کاربر می‌باشد.
K2. جهت تمدید سرورهای اختصاصی باید حداقل 4 روز قبل از تاریخ انقضای سرور، اقدام نمایید. در غیر اینصورت در صورت بروز هرگونه مشکلات ارزی یا بانکی یا مواجه شدن با تعطیلات و ... مسئولیت هر نوع مشکل بوجود آمده بر عهده خود کاربر می‌باشد.
K3. سرورهای اختصاصی و مجازی بدون پشتیبانی نرم افزاری و به صورت مدیریت نشده ارائه می‌شوند و میهن‌وب‌سرور مسئولیت و وظیفه‌ای در این رابطه ندارد.
K4. در صورت استفاده غیرمجاز از سرورهای اختصاصی و یا مجازی و اعمال جریمه نقدی توسط دیتاسنتر، کاربر موظف است معادل ریالی میزان ارز درخواستی دیتاسنتر را سریعا پرداخت نماید.
K5. سرورهای اختصاصی تهیه شده به پنل‌های دیگر انتقال داده نخواهند شد، مگر با توافق طرفین و به شرط قابل انجام بودن و پرداخت هزینه درخواستی میهن‌وب‌سرور.
K6. میهن‌وب‌سرور هیچ‌گونه تعهد و مسئولیتی نسبت به نصب سیستم عامل یا انواع آن بر روی سرورهای مجازی یا اختصاصی ندارد.
K7. در برخی موارد ممکن است به دلیل برخی مشکلات و ناسازگاری‌ها، امکان نصب سیستم عامل به صورت عادی وجود نداشته باشد و دیتاسنتر برای مانت کردن مستقیم ایمیج هزینه مجزا درخواست نماید که پرداخت کامل آن هزینه بر عهده کاربر می‌باشد.
K8. در برخی موارد امکان نصب سیستم عامل ویندوز بر روی سرورهای اختصاصی میسر نمی‌باشد و در صورت امکان تنها با تهیه لایسنس اورجینال و رسمی این سیستم عامل قابل نصب خواهد بود.
K9. کاربر مسئول تمامی اطلاعات مبادله شده در IP (های) تخصیص ‌یافته و اطلاعات موجود بر فضا و سرور(های) مورد اجاره بوده و میهن‌وب‌سرور هیچ‌گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.
K10. در سرورهای اختصاصی کلیه مسئولیت رفع "سریع" اخطارها و (Abuse) ابیوزهای احتمالی با خود کاربر می‌باشد و سرویس‌دهنده تنها متن انگلیسی اخطار ارسال شده را در اختیار سرویس گیرنده قرار خواهد داد و در صورت عدم توجه به این موضوع، میهن‌وب‌‌سرور حق مسدود سازی یا حذف سریع سرویس مربوطه را خواهد داشت.
K11. ارائه دسترسی به سرورهای مجازی بسته به سیستم عامل، به صورت ریموت دسکتاپ و یا SSH با بالاترین پرمیشن می‌باشد و خود کاربر مسئول تامین امنیت و بروز نگهداشتن کلیه نرم افزارهای مورد استفاده می‌باشد.
K12. در کلیه سرویس‌ها (نظیر سرور مجازی و هاست میزبانی وب و هاست دانلود) دریافت یک ابیوز/اخطار/شکایت با درجه اهمیت بالا و ایجاد مشکل نزد دیتاسنتر، برابر است با کنسل و حذف شدن سریع و کامل سرویس مربوطه بدون بازگشت وجه و نیز به دلیل احتمال تکرار شدن اتوماتیک ابیوز امکان فعال/رفع تعلیق/روشن کردن مجدد سرویس مذکور در برخی موارد وجود ندارد و با افزایش ابیوزها پنل و سرورهای اصلی ما به کلی در محدوده خطر مسدود شدن قرار می‌گیرند و می‌تواند منجر به مسدود شدن سرویس‌های دیگر کاربران توسط دیتاسنتر شود و ما در این رابطه ریسک نخواهیم کرد مگر با توافق دو طرف و دریافت مبلغ 1 تا 10 میلیون تومان به عنوان ضمانت که در صورت تکرار ابیوز به هر شکل این مبلغ به عنوان زیان وارد شده به اعتبار ما برداشت خواهد شد، لذا همواره از اطلاعات مهم خود بکاپ تهیه و در فضای مجزا و خارج از سرویس‌های میهن‌وب‌سرور نگهداری نمایید.
همچنین مسئولیت به روز رسانی و ایمن کردن سیستم عامل و کنترل پنل و نرم افزارها و اسکریپت ها و فایل های مورد استفاده بر عهده کاربر می باشد و عدم توجه به این موارد می تواند باعث هک شدن و یا سوء استفاده از سرویس شما شود و نیز توصیه می شود به هیچ عنوان فایروال سیستم را غیرفعال نکنید چرا که احتمال هک شدن و سوء استفاده از سرور شما بسیار بالا می رود. همواره از پسوردهای متفاوت و پیچیده برای سرویس و اکانت های خود استفاده نمایید و دسترسی سرویس خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید.
(مواردی نظیر ارسال ایمیل جعلی و اسـپم، ارسال نظرات اسـپم، عدم رعایت کپی رایت فیلم یا نرم افزار یا بازی و...، فعالیت مـخرب مثل اسـکن و کرک و هـک و اتک و فیشـینگ، باعث دریافت ابیـوز می شود.)
 
L هاست دانلود
L1. برای هاست دانلود با توجه به حجم بالای اطلاعات هیچ‌گونه بکاپی توسط میهن‌وب‌سرور تهیه نمی‌شود و خود کاربر مسئول تهیه بکاپ از فایل‌ها می‌باشد.
L2. این سرویس یک سرویس اشتراکی می‌باشد و همواره حق مسدود سازی یا حذف سرویس دارای مصرف بالا و غیرعادی برای میهن‌وب‌سرور محفوظ می‌باشد.
L3. به دلیل پیشگیری از سوء استفاده برخی کاربران و عدم بروز اختلال، سرعت دانلود مقداری محدود شده است چرا که یک سرویس اشتراکی می‌باشد.
L4. در سرویس‌های هاست دانلود معمولا امکان فعال سازی PHP با ارسال درخواست میسر می‌باشد ولی میهن‌وب‌سرور تعهدی در مورد ارائه دیتابیس برای این سرویس ندارد و در صورت ارائه نیز مسئولیت تهیه بکاپ از دیتابیس(ها) بر عهده کاربر خواهد بود.
L5. کاربر به هیچ عنوان حق استفاده از هاست دانلود به عنوان هاست میزبانی وب‌سایت را ندارد و در صورت مشاهده سرویس مربوطه کاملا حذف خواهد شد.
 
M نمایندگی هاست
M1. مسئولیت تهیه بکاپ از اکانت‌های کاربران بر عهده نماینده می‌باشد. و نیز وظیفه دارد به کاربران خود در مورد تهیه منظم بکاپ از سایت‌های خود اطلاع رسانی کند.
M2. نماینده حق استفاده از نام یا اطلاعات یا دامنه یا اعتبار و یا نماد میهن‌وب‌سرور به هیچ عنوان ندارد و نخواهد داشت!
M3. شخص نماینده مسئول هرگونه آموزش و اطلاع رسانی مورد نیاز به کاربران خود می‌باشد.
 
N پنل پیام کوتاه
N1. کاربرانی که به هر نحو از میهن‌وب‌سرور پنل پیامک دریافت کرده باشند، موظف به رعایت تمامی قوانین ثبت شده در صفحه اول پنل پیام کوتاه هستند و در صورت عدم رعایت، میهن‌وب‌سرور مجاز به مسدود کردن تمامی سرویس‌های کاربر خاطی می‌باشد.
 
O ضمانت بازگشت وجه
O1. کاربران می‌توانند طبق توافق کتبی در تیکت و یا طبق زمان درج شده زیر هر محصول از امکان بازگشت پول با ارائه دلیل موجه برخوردار شوند. در صورت توافق دو طرف، وجه مورد نظر طبق قانون A6 واریز خواهد شد. دلیل دیگری که چرا  واریز با تاخیر انجام می‌شود در این است که اگر خدای نکرده کاربر توسط سرویس ارائه شده تخلفی انجام داده باشد از طرف دیتاسنتر اعلام شود، تا در صورت وجود تخلف پیگیری‌های مورد نیاز صورت گیرد.
 
P برخی از مواردی که ممکن است مشمول جریمه شود
P1. کاربران سرورهای مجازی و اختصاصی باید در استفاده از سرویس خود بسیار دقت نمایند، در صورتی که از سرور کاربر به عنوان هر نوع عمل مخرب در شبکه جهانی استفاده شود و به هر شکل دیتاسنتر تقاضای پرداخت جریمه داشته باشد، کاربر موظف است کل هزینه اعلامی دیتاسنتر را به میهن‌وب‌سرور پرداخت نمایید. همچنین اگر این کار باعث بروز مشکل یا مسدود شدن سرویس‌ها یا سرورهای میهن‌وب‌سرور شود، حق دریافت ضرر و زیان برای میهن‌وب‌سرور محفوظ می‌باشد.
P2. کاربران هاست اشتراکی استاندارد و پربازدید و هاست دانلود، باید همواره از بروز بودن نرم افزارها و افزونه‌ها و اسکریپت‌های خود اطمینان حاصل کنند تا ایمنی سایت خود و سرور اصلی را دچار ضعف ننمایند و همچنین هرگونه تلاش برای نفوذ یا دستیابی غیرمجاز به اطلاعات و یا آپلود انواع ویروس و شل و هرنوع فایل مخرب کاملا ممنون می‌باشد. در صورت وارد آوردن مشکل به هر نحو، میهن‌وب‌سرور و دیتاسنتر می‌توانند مبلغی به عنوان جریمه جهت پرداخت توسط کاربر اعلام نمایند.
P3. کاربران پنل پیام کوتاه باید شدیدا تمامی قوانین را رعایت کرده و نیز از ارسال انواع پیام‌های ناخواسته پرهیز نمایند در صورت دریافت اخطار یا شکایت یا جریمه شدن میهن‌وب‌سرور، کاربر موظف به پاسخگویی و پرداخت کلیه ضرر و زیان وارد شده خواهد بود.
 
Q فاکتورها و پیش فاکتورها
Q1. معمولا چند روز قبل از زمان انقضای دامین یا سرویس‌ها، سیستم به صورت اتوماتیک فاکتور را ایجاد و با ایمیل اطلاع رسانی می‌کند، ولی ممکن است به دلایلی ایمیل به مقصد نرسد، بنابراین مسئولیت بررسی و پرداخت فاکتورهای ایجاد شده در هر زمان بر عهده کاربر می‌باشد.
Q2. در صورتی که سرویس شما منقضی شده و قصد استفاده از آن سرویس را ندارید، حتما از طریق تیکت اعلام نمایید تا آن سرویس حذف گردد. در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه مشکل احتمالی یا بروز اشتباه کاملا بر عهده کاربر خواهد بود.
Q3. در برخی از درگاه‌های آنلاین مقداری کارمزد مجزا در هر تراکنش از مبلغ پرداختی به میهن‌وب‌سرور کسر شود، در این حالت اگر نیاز به بازگردانی مبلغ واریز شده باشد، مبلغ کارمزد کسر شده نیز علاوه بر مبلغ کارمزد انتقال وجه، از مبلغ واریزی شما کسر خواهد شد.
Q4. تمامی فاکتورها و پیش فاکتورهای ایجاد شده در ناحیه کاربری، در صورتی که طی مدت زمان چند روزه در وضعیت پرداخت نشده رها شوند، طبق تصمیم میهن‌وب‌سرور کنسل یا حذف خواهند شد.
Q5. با توجه به مشکلات رسیدگی به صورتحساب‌های پرداخت نشده و مسدود و رفع مسدودی سرویس‌ها، تغییر سطح دسترسی و احتمال بروز اختلال در سیستم‌های مربوطه، از این پس مبلغ 1000 تا 20000 تومان در زمان مسدود یا خاموش کردن سرویس که به دلیل عدم پرداخت به موقع صورتحساب باشد، به صورتحساب جاری آن سرویس به عنوان جریمه افزوده خواهد شد و در صورتی که نیاز به تمدید سرویس باشد کاربر هزینه سرویس را به همراه جریمه پرداخت خواهد نمود و در صورت عدم نیاز به تمدید سرویس نیز سرویس و صورتحساب مربوطه تا 48 ساعت لغو و حذف خواهد شد، لازم به ذکر است که در این حالت هزینه اصلی سرویس تغییر نخواهد کرد و مبلغ جریمه تنها به آن صورتحساب تاریخ گذشته افزوده می شود، همچنین توجه داشته باشید که در برخی سرویس‌ها در صورت عدم پرداخت به موقع صورتحساب به جهت جلوگیری از صدور صورتحساب ماه بعد توسط دیتاسنتر یا سرویس دهنده مربوطه و ورود زیان، سرویس مربوطه فوراً لغو و حذف می‌شود.
Q7. در مواردی که به هر دلیل اینترنت بین المللی از سمت ایران محدود شده باشد یا در دسترس نباشد و امکان به روز رسانی صورتحساب‌هایی که به نرخ ارز وابسته هستند وجود نداشته باشد (با توجه به خارجی بودن سرور سایت)، در صورتی که در این بازه زمانی کاربر اقدام به پرداخت صورتحساب به روز نشده‌ای نماید، میهن وب سرور امکان درخواست و دریافت تفاوت هزینه ایجاد شده با توجه به نرخ ارز (طبق آرشیو نرخ در روز مربوطه) را خواهد داشت و این حق در هر زمان برای مدیریت میهن وب سرور محفوظ می‌باشد.
 
امکان ویرایش جزئی یا کلی این قرارداد برای مدیریت میهن وب سرور در هر زمان محفوظ است.
با تشکر از توجه شما