تحریم ریسلو - ثبت کننده دامنه های بین المللی - انتقال دامنه ها

به روز رسانی نهایی:تنظیمات رجیسترار جدید انجام شده است لذا جهت انتقال دامنه های خود از هم اکنون می توانید اقدام فرمایید.* رجیسترار Domain Name Api (شرکت Atak Domain ترکیه) به عنوان سرویس دهنده جدید انتخاب ... بیشتر »

22nd Sep 2017
اطلاعیه در مورد آپدیت سرورها و مجازی سازها

تاریخ جدید 30-6-1396با سلام و عرض ادب، به اطلاع می رساند به دلیل انتشار پچ های امنیتی و در جهت حفظ امنیت سرورها، از ساعت 20 پنجشنبه 1396.6.30 به صورت نوبتی برخی از سرورهای اختصاصی به‌ روز‌ رسانی و یکبار ... بیشتر »

21st Sep 2017
قابل توجه همه کاربران، مشکل امنیتی بسیار مهم در سیستم عامل ویندوز

سلام متاسفانه به دلیل انتشار ابزارهای هـک و جاسوسی (اکسپلویت) دزدیده شده از سازمان NSA توسط گروه هـکری Shadow Brokers و در ادامه با سوء استفاده از این ابزارها تعداد زیادی از سرورها و کامپیوترهای ... بیشتر »

17th Apr 2017
موجودی آفر

در حال حاضر دامین com با تخفیف اعمال شده 35900 تومان ثبت/تمدید/منتقل می شود. (قیمت ویرایش شده و نیاز به کد تخفیف نیست!)سرور مجازی فرانسه: پلن A رم 2 گیگ پردازنده دو هسته (فرکانس کلی 1500 مگاهرتز) هارد 60 ... بیشتر »

29th Dec 2016
اطلاعیه مهم برای سرویس هایی که از PHP 5.5 استفاده می کنند

با سلامبا توجه به اینکه نسخه 5.5 PHP طی چند روز به پایان عمر خود میرسد و حتی دیگر پچ های امنیتی نیز دریافت نخواهد کرد:http://php.net/supported-versions.phpلذا خواهشمندیم هر چه سریعتر نسبت به ارتقاء/به‌روز ... بیشتر »

1st Jul 2016
اطلاعیه به‌روزرسانی شرایط و قوانین سرویس‌دهی

با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی،پس از چند سال قوانین سرویس‌دهی مورد ویرایش و بازنویسی قرار گرفت، لذا خواهشمندیم در اولین فرصت نسبت به مطالعه کامل قوانین اقدام فرمایید.همچنین در ... بیشتر »

16th Apr 2016
کانال تلگرام میهن‌وب‌سرور

با توجه به درخواست و حضور بالای کاربران ایرانی در تلگرام، میهن‌وب‌سرور نیز مدتی قبل اقدام به راه اندازی کانال رسمی خود نموده است، لذا از کاربران عزیز درخواست می‌شود ضمن عضویت و همراهی این ... بیشتر »

10th Apr 2016
لیست تخفیف‌ها و آفرهای عمومی میهن وب سرور

با سلامدر این صفحه لیست کدهای تخفیف سرویس‌ها درج می‌شود.تخفیف هاست دانلود آلمانتوجه: قیمت ها ویرایش شده است و نیاز به کد تخفیف نیست.لینک: https://mihanwebserver.com/user/cart.php?gid=4تخفیف سرور مجازی رم بالای ... بیشتر »

22nd Nov 2015
اخطاریه رجیسترار دامنه (ریسلو) در مورد ایمیل های جعلی و خطر از دست دادن دامنه !!!

طبق ایمیل زیر که چند دقیقه قبل ارسال شده، احتمال ارسال ایمیل های جعلی برای بدست آوردن دامنه شما وجود داره. در ایمیل های دریافتی در این رابطه بسیار دقت کنید: در ایمیل جعلی مربوطه معمولا صحبت از ... بیشتر »

6th Nov 2015
تعمیرات در ثبت کننده دامنه بین المللی

طبق اعلام قبلی امروز رجیسترار دامین های خارجی به دلیل رسیدگی و تعمیرات سرور های خود قطع می باشد که حال طبق ایمیل جدید احتمالا مقداری طولانی شود (توصیه می شود در صورت نیاز جهت ثبت دامین از فردا ... بیشتر »

27th May 2015