تغییر زمان ایجاد شدن صورتحساب

با توجه به نیاز به کوتاه کردن فاصله بین تاریخ ایجاد شدن صورتحساب با تاریخ انقضای سرویس، از این پس صورتحساب سرویس ها تنها 4 روز قبل از تاریخ انقضای سرویس ایجاد خواهد شد! دلیل این کار در ارتباط با ... بیشتر »

11th Sep 2018
اطلاعیه بسیار مهم در خصوص نحوه دریافت هزینه سرویس ها

با توجه به نوسانات و ناپایداری نرخ ارز، تا اطلاع ثانوی یک صورتحساب دوم نیز برای سرویس ها ایجاد خواهد شد که خواهشمندیم طی 72 ساعت پرداخت شود در غیر اینصورت سرویس قبل از تاریخ انقضای اصلی (با توجه ... بیشتر »

30th Jul 2018
اختلال در شبکه و برق دیتاسنتر هتزنر در تاریخ 97.03.03

سلام متاسفانه به دلیل بروز مشکل در شبکه مرکزی و برق در دیتاسنتر فوق، برخی سرویس ها از دسترس خارج شده است. در حال بررسی می باشد---------------------------آپدیت: مشکل کلیه سرویس ها رفع شد.(در صورت وجود مشکل در ... بیشتر »

24th May 2018
آسیب پذیری پردازنده ها با نام های Meltdown و Spectre

با توجه به کشف آسیب پذیری جدید (Meltdown و Spectre) در پردازنده های شرکت های (Intel، AMD ،ARM)لطفا هرچه سریعتر نسبت به نصب آخرین آپدیت نرم افزارها و سیستم عامل اقدام نمایید.توجه داشته باشید که فعلا پچ برای ... بیشتر »

4th Jan 2018
تحریم ریسلو ثبت کننده دامنه های بین المللی و نیاز به انتقال دامنه ها

به روز رسانی نهایی:تنظیمات رجیسترار جدید انجام شده است لذا جهت انتقال دامنه های خود از هم اکنون می توانید اقدام فرمایید.* رجیسترار Domain Name Api (شرکت Atak Domain ترکیه) به عنوان سرویس دهنده جدید انتخاب ... بیشتر »

22nd Sep 2017
قابل توجه همه کاربران، مشکل امنیتی بسیار مهم در سیستم عامل ویندوز

سلام متاسفانه به دلیل انتشار ابزارهای هـک و جاسوسی (اکسپلویت) دزدیده شده از سازمان NSA توسط گروه هـکری Shadow Brokers و در ادامه با سوء استفاده از این ابزارها تعداد زیادی از سرورها و کامپیوترهای ... بیشتر »

17th Apr 2017
اطلاعیه مهم برای سرویس هایی که از PHP 5.5 استفاده می کنند

با سلامبا توجه به اینکه نسخه 5.5 PHP طی چند روز به پایان عمر خود میرسد و حتی دیگر پچ های امنیتی نیز دریافت نخواهد کرد:http://php.net/supported-versions.phpلذا خواهشمندیم هر چه سریعتر نسبت به ارتقاء/به‌روز ... بیشتر »

1st Jul 2016
اطلاعیه به‌روزرسانی شرایط و قوانین سرویس‌دهی

با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی،پس از چند سال قوانین سرویس‌دهی مورد ویرایش و بازنویسی قرار گرفت، لذا خواهشمندیم در اولین فرصت نسبت به مطالعه کامل قوانین اقدام فرمایید.همچنین در ... بیشتر »

16th Apr 2016
کانال تلگرام میهن‌وب‌سرور

در این کانال، فروش ویژه و تخفیف ها، انتشار به روز رسان نرم افزارهای پر استفاده، مشکلات شبکه، وجود قطعی، و مشکلات مرتبط اطلاع رسانی می‌شود:(در صورت تمایل می‌توانید در کانال عضو نشوید ولی توصیه ... بیشتر »

10th Apr 2016
شناسه تلگرام

نکته: لطفا توجه داشته باشید که در تلگرام هیچگونه پشتیبانی رسمی ارائه نمی شود مگر مواردی که از نظر پشتیبان مشکل نداشته باشد،لذا این راه ارتباطی تنها برای مواردی مثل اعلام واریز وجه یا سوالات ... بیشتر »

4th Apr 2016

Powered by WHMCompleteSolution