انکد فایل

انکد فایل با ionCube 0 موجود است

( جهت سفارش لطفا تیکت ارسال نمایید. )
( نسخه انکدر 12 و تا PHP 8.1 می باشد. )
ionCube
نرم افزار ionCube PHP Encoder ابزار قدرتمند و حرفه ای مورد استفاده اکثر طراحان و برنامه نویسان PHP می‌باشد که با استفاده از این ابزار می‌توانند از پروژه‌های تحت وب خود محافظت کنند، این نرم افزار با استفاده از الگوریتم‌های مختلف اقدام به انکد کردن (Encode) و رمزگذاری فایل‌های PHP می‌کند به طوری که امکان مشاهده سورس و دسترسی غیرمجاز به سادگی وجود ندارد!
قوانین و توضیحات این سرویس=
(از نظر امنیتی این سرویس تنها توسط مدیریت مجموعه ارائه و انجام می‌شود و فایل شما توسط فرد دیگری قابل دانلود یا مشاهده نمی‌باشد!)
1) طبق قوانین جدید شرکت مذکور هزینه این سرویس بسته به حجم کلی فایل‌های انکد شده (نه فقط تعداد فایل) محاسبه می‌شود و هزینه نهایی پس از بررسی فایل(های) شما در سیستم مربوطه مشخص و اعلام خواهد شد. همچنین می‌توانید سفارش خود را مستقیما از طریق ارسال تیکت پیگیری و انجام دهید.
2) برای اجرا شدن فایل‌های انکد شده توسط PHP Encoder باید جدیدترین لودر (ionCube Loader) در سرور شما نصب باشد.
3) عملیات انکد کردن پس از هماهنگی و دریافت فایل(ها) معمولا در کمتر از 20 دقیقه انجام می‌شود مگر در مواردی که نیاز به تایید پرداخت ارزی فایل‌های حجیم توسط شرکت مذکور باشد که اصولا در این حالت نمی‌توان زمان دقیقی مشخص کرد.
4) با توجه به اینکه شرکت مذکور برای هر مورد کد کردن حتی فایل کاملا تکراری (دارای تغییر یا بدون تغییر)، مجدد هزینه کامل دریافت می‌کند، توصیه می‌شود در هر شرایطی خصوصا در صورت وجود حروف فارسی یا خاص در فایل(های) خود درخواست کنید تا ابتدا فایل کد شده تستی به رایگان (دارای زمان انقضای 8 ساعته) جهت بررسی عملکرد صحیح و بدون مشکل فایل(های) انکد شده ارائه شود و بر روی هاست یا سرور خود به صورت کامل تست کنید، لذا اعتراض بعدی پس در انجام سفارش به هیچ عنوان پذیرفته نیست و هیچ هزینه‌ای نیز برگشت داده نخواهد شد.
5) در ارسال فایل(های) صحیح و به روز بسیار دقت کنید چرا که مسئولیت کامل این امر بر عهده شما (یعنی کاربر یا سرویس گیرنده) می‌باشد و در صورتی که به هر دلیل فایل(های) اشتباهی ارسال کنید هیچ هزینه‌ای برگشت داده نخواهد شد و در صورت نیاز به کد کردن هر فایل دیگری نیز طبق شرایط ذکر شده در این صفحه هزینه کامل دریافت خواهد شد!
6) امکان انکد فایل برای (PHP 4 ، PHP 5 ، PHP 5.3 ، PHP 5.4 ، PHP 5.5 ، PHP 5.6 ، PHP 7.1 ، PHP 7.2 ، PHP 7.4 ، PHP 8.1) وجود دارد. امکان اجرا بر روی نسخه دیگر وجود ندارد! به عنوان مثال فایل کد شده برای نسخه 5.6 بر روی نسخه 7.1 قابل اجرا نیست! البته طبق اطلاعیه شرکت مذکور فایل(های) کد شده برای نسخه 7.1 و 7.2 بر روی 7.3 و 7.4 نیز قابل اجرا هستند.
7) دیکد نشدن فایل(های) کد شده تضمین نمی‌شود و میهن وب سرور هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد و نمی‌پذیرد!
8) پس از هماهنگی از نظر امنیتی، یک آدرس ایمیل مجزا یا آی دی تلگرام جهت ارسال فایل برای شما اعلام خواهد شد!
9) در حال حاضر امکان اعمال (لایسنس دار بودن، زمان انقضا، محدود به مک آدرس، محدود به آی‌پی، محدود به دامین) وجود ندارد!
10) امکان انکد کردن تنها بخشی از یک فایل وجود ندارد، فایل(های) مورد نظر باید به صورت کامل کد شود!
11) جهت افزایش امنیت سایت(های) خود می‌توانید به کمک این سرویس اقدام به کد کردن فایل کانفیگ اسکریپت خود نمایید.
12) از نظر امنیتی، کلیه فایل‌های ضمیمه یا لینک‌های ارسالی ما یا شما پس از چند روز حذف خواهند شد، لذا حداکثر تا دو روز پس از انجام سفارش فایل(ها) را دانلود کرده و در فضای امنی ذخیره کنید.
13) قیمت درج شده در حال حاضر از بابت حداقل هزینه پایه (5 امتیاز) سرویس مربوطه می‌باشد و در صورتی که حجم کلی فایل‌های شما بیشتر از سقف پایه باشد این مبلغ به نسبت امتیاز مورد نیاز افزایش خواهد یافت! لذا مبلغ فعلی این صفحه به عنوان پیش پرداخت و علی الحساب درج شده است و پرداخت آن به منزله امکان دریافت سرویس برای هر حجم یا تعداد فایل نمی‌باشد، در صورت تمایل می‌توانید قبل از پرداخت از طریق ارسال تیکت یا در تلگرام هزینه نهایی را استعلام نمایید.